Menu Content/Inhalt
Home arrow Guestbook    

Guestbook

Nový příspěvek


lukáš    09 únor 2012 19:48
to Doxa:
Spíš mě přijde divný, že jako reklama všude ke 30. výročí bylo, že tam bude nějakejch 12 hostů a najednou je všechno jinak.

lukáš    09 únor 2012 14:13
to Doxa:
Podpora je i třeba to, že ty příspěvky tam nenecháš, tedy na diskuzi arakainu.A promiň - myslel jsem , že arakain ti dává více prostoru. Škoda.Protože vím, že válíš na bicí. A když kohokoliv se zeptám , kdo poslouchá metal, tak neví že bicí linky k posledním deskám arakainu, musí jít ještě před schválení Urbana, Kuba a ostatních. Otázka poslední se týká 30 .výroči. Když přišla první reklama, tak se všude psalo, že vybraní hosté budou zpívat písně od arakainu. Prostě jasné na 100 procent. Za 14 dní , je ale všecho jinak a jako jediný host je Lucie Bílá. Možná řeknu blbost, ale lepší host by byl Kolář, protože nazpíval celá alba arakainu. A tudíž má co zpívat. Urban s Kubem slíbili Lucce, že do 30. výročí jí napíšou nové písně. Proč z toho sešlo? Teď Lucka muže zpivat jen tři písně, nebo pŕidat svuj Maraton. Ale to je hodně málo. V tomhle bude asi 30. výroči jako nejhorší v historii. Arakain ani nepozval nějaké staré členy- Jenčík,Krob, žežulka, Smetáček a jiní. Pro arakain , jak je to i z rozhovoru ještě z Edenu patrné. Prostě dnešním členum arakainu nesahaj ani po kotníky. Je hodně smutné, když se zapomíná na lidi, bez kterých by arakain nebyl tam, kde dneska je.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Nepřijde mi tam nic tak strašně urážlivýho, že bysme to museli mazat. Narozdíl od tvých příspěvků na lide.cz ohledně 30. výročí.
Ano, ty lidi kteří byli uvedení svou účast přislíbili, ale pak se to začalo komplikovat, někteří to pro svou vytíženost odvolali. Lucka projevila zájem jet celý turné, což jsme vyhodnotili jako nejlepší variantu. Někteří další hosté budou pravděpodobně taky. Ty navíc odsuzuješ už dopředu něco o čem nic nevíš. Žádnou informaci, že by měla Lucka zpívat jen 3 věci jsme nikde neuváděli a ani to není pravda ;)
Máru Žežulku jsem zval osobně, měl být v praze, ale nakonec nebude. Ostatní nevím, nemám o všem přehled.

lukáš    09 únor 2012 11:49
to Doxa:
Čtu diskuzi arakainu, přestože tam nepíšu musíš říct, že mě mrzí, že vztahy mezi alešem a arakainem, nebo naopak jsou stále vyhrocené.A příspěvky lidí na diskuzi jak arakainu, tak aleše jak se vzájmně lidi obou skupin hádaj mě pěkně .ere.Nechápu, že to i na stránkách arakainu, teda ty lidi podporuješ.Jinak vím že jsi vynikající bubeník. Proč ale i jak píšou kluci metalmitasu, teda recenze k posledním deskám, že ty bicí linky jsou v těch písních tak strašně jednoduchý. Za Marka nebo štěpána ty linky bicích aspoň dle i mého názoru na úrovni. Jsi profesor a tvoje tebou složené bicí linky jsou jak pro 13 letýho bubeníka. Proč si nedáš více záležet. díky lukáš ;)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, ale na naší diskuzi nikdo z kapely nic o Alešovi nepíše. Proč má potřebu pořád něco rozmazávat Aleš na svojí nevím. Stejně tak nechápu dohady fans. A už vůbec nechápu ten tvůj komentář o bubnech pro 13-ti letýho bubeníka :grin
Tím nechci říct, že bych neviděl pár mladejch talentů, kteří už v těch 13-ti hrajou výborně ;)
Hele ty bubny nejsou primárně můj výtvor. Kluci dělaj kompletní demáče a já se snažím autorům vyhovět. Některý věci samozřejmě upravím podle sebe, ale uplně volnou ruku nemám.
p.s. Na naší diskuzi jsem dlouho nebyl a co jsem psal v poslední době, bylo jen ohledně koncertů, takže nevím, kde bereš, že někoho podporuju v hádání...

Lenka    07 únor 2012 18:41
Ahoj Lukáši, nejen že jsi skvělý bubeník, ale taky sympaťák :-) Vypadáš takovej klidnej, usměvavej :-) Jak to děláš? :-) Neříkej, že je to povahou :-) Držím ti palce :-)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, děkuju ;) Nevypadám pořád tak, jak popisuješ, ale snažím se :)

Mišák    26 leden 2012 17:02
Ahoj Luke... tak sem koukal na nějaký fotky Arakainu a všimnul sem si,že máš jen dva přechody... :eek co k tomu vedlo???
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Chtěl jsem si udělat místo na ride, kterej jsem dal dolů a mám ho tím pádem blíž. Dřív jsem se musel na ten ride natahovat a tak se mi přesouvalo těžiště dopředu, což je uplně nevhodný pro hru oběma nohama ;)

audiciace    23 leden 2012 21:38
:)

Jindra    18 leden 2012 23:29
Zdar Lukáši prosím tě porad mi jak udržet dobrou stabilitu na židli při hře kotníky se zdvyženými patami,a dále mě zajímá postup hraní rychlých dvojek nohama.Děkuji za odpověd.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Já to řeším tak, že propnu záda, čímž můžu nohy nadlehčit. Tý druhý otázce moc nerozumím...:)

Vojta    17 leden 2012 10:02
Ahoj Luke!
Hezky stranky!;)
Vsechno nej do noveho roku!
V.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, dík, tak vše nej do novýho roku! ;)

Mišák    09 leden 2012 21:36
Jo to máš pravdu.Nechávám palici na bláně a s plnou blánou to bylo hrozný :upset už v ní mám díry a je to dobrý.A musím říct,že se mi na dva kopáky hraje mnohem líp než na dvojšlapku... 8) chápu to dobře,že Lucka bude na každým koncertě?? to by bylo super... a ještě se zeptám budete mít po koncertech autogramiádu??? nebo spíš budete mít na ni náladu??? :p
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Jj, Lucka bude na všech koncertech jarního turné.
Autogramiáda se nějak řeší, ale jak to bude, ještě nevím...

Mišák    03 leden 2012 22:03
Ahoj a dík za odpověd ;) zkoušel sem tam dát starou blánu s dírou a hraje se mi líp,takže díry budou... :grin a prosím těmůžeš prozradit,kdo bude hostem na výročním koncertě v Polný nebo je to tajný??? :eek
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Jo vidíš, to je další věc. Pokud nejsi zvyklej nechávat palici odskakovat, tak tě ta plná blána pěkně vytrestá :)
Ad Polná: Podle posledních informací by měli být vždy dva hosté a jeden z nich by měla být Lucka.

Mišák    02 leden 2012 16:31
Ahoj Lukáši do novýho ro(c)ku ti přeju jen to nejlepší a at vám to s Arakainem pořád tak dobře šlape... ;) a rovnou se tě zeptám: koupil sem novou sadu Catalina Meple a jeví se to dobře.Ted řeším,jestli udělat do přední blány na kopáku díru nebo ne.Jen bych chtěl znát tvůj názor.Zatím tam mám jen převozní blány,tak se jen tak ptám.Spíš mi jde o to,jestli nebude mít zvukař pakárnu nazvučit kopák,když nedá mikrofon dovnitř?A druhej dotaz mám,jestli je lepší nechat na bicích nějakej čas ty převozní blány,aby se bici trošku vyhrály nabo na ně rovnou šoupnout hrací blány?Dík moc za odpověd... 8)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, na to neni jednoznacna odpoved. Zalezi na tom jakou muziku hrajes, jakym stylem hrajes a kde hrajes. Vim, ze slapak s plnejma blanama nazvucit lze, ale neni to uplne vhodny na rychlou hru a v malejch klubech to chyta vazbu. Cili vhodnejsi je dira. Ja tam mam triggery, takze ze me si priklad neber :)
Ty prevozky bych urcite pouzil. Ony chvili vydrzi ;)

Roman    24 prosinec 2011 07:29
Šťastný a spocený, teda veselý :p :p

StePiss    23 prosinec 2011 23:52
Protože ten"Lukáš" co jsem psal ten playlist jí má pod číslem 10 a pak ještě pro jistotu pod číslem 17. :grin
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Aha, cvak, teď mi to teprve došlo :grin

kubajz    18 prosinec 2011 10:21
Ahoj,chci se zeptat ohledně pedálů axis a trick.Chci koupit jeden s těch pedálů jako double pedal ze zahraničí,takže nemůžu vyzkoušet.Vym že otázka je neadekvátní a každýmu sedí pedal jinak ale dojakýho by jsi šel ty?vym že k axisu mužu koupit náhradni kardan ale nevim co to vše vydrží a podobně.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj,
mám dlouhodobější zkušenost jen z Axis a musím bohužel konstatovat, že na "doživotí" to teda rozhodně není. Panty na pedálech se vyvyklaj tak za 2 měsíce a vůle na kardanu, tak po roce. Trick by měl být udělaný údajně líp...

StePiss    13 prosinec 2011 23:19
Lukáš:koukám že písnička:"Zase spíš v noci sama" je Tvá oblíbena. :)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Proč myslíš? :)

R    13 prosinec 2011 20:23
No, moc "Doxovejch" kusů tam nemáš :?

lukáš    10 prosinec 2011 21:49
to Doxa:
Na ukázku co bych si jako fanda přál od arakainu slyšet na 30.výročí:
1.Ruce zla,2.Symfonie pro elektrický křeslo , 3. MOtýl noci, 4.Nechceš si hrát, 5. Orion, 6.Snaž se, 7.Půlnoční hollywood, 8.POseidon, 9.Automat svět, 10. Zase spíš v noci sama, 11.Den potom, 12.Excalibur, 13. Strážnej anděl, 14.Zdař bůh, 15.Pán bouře, 16.Gladiátor, 17. Zase spíš v noci sama, 18.šeherezád, 19.Hříšný touhy, 20.ďáblovi soustružníci, 21.čas, 22. Thrash the trash, 23.Rajské zahrady, 24.šeherezád 2, 25.Quasimodo, 26.POjď dál, 27.Apagae satanas, 28. 311.Peruť, 29.Amadeus, 30. Farao

Josef    06 listopad 2011 19:51
Ještě k tomu dotazu:
řikáš tomu nějak hovorově slangově? U kytaristů v Arakainu je výraz - kartáč- technika palm muting/osmina/
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Říkám tomu jen příraz, slang žádnej neznám ;)

Josef    05 listopad 2011 19:44
Ahoj. Prosím Tě chci se optat - Jestli znáš song We are not gonna take it od Twisted Sister tak ten začátek na bicí jak se jmenuje ten bubenickej prvek hned na začátku? dík za info!!
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, jestli myslíme to samý, tak se tomu říká příraz, v tomhle případě trojnásobnej (tři noty před hlavní). Jestli to slyším dobře, tak je to v tomhle případě virbl, přechod, kotel a hlavní nota kopák.

Mišák    05 listopad 2011 00:21
o.k. :roll


949
počet příspěvků

EasyBook