Menu Content/Inhalt
Home arrow Guestbook    

Guestbook

Nový příspěvek


Renato    10 listopad 2014 13:58
Zdravím Doxo. Môžeš mi, prosím Ťa, napísať nastavenie modulu AlesisDM5 k Tvojim triggrom? Myslím parametre Gain, Vcurve, Xtalk, Decay a Noise. Mám podobné vybavenie ako Ty, len sa mi nedarí nejako trigger Ddrum priviesť k vzájomnej spolupráci. Potreba utlmenia bubna mi je jasná. Vopred veľká vďaka.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj

Gain 77 Vcrv 4 Xtalk 30 Dec 20 Nois 70 Já mam Dec 20, protože mám dva kopáky. To je parametr, kterej určuje za kolik milisekund (myslím) může být další úder. Pokud budeš hrát dvojšlapkou jen na jeden buben, tak radši nech tovární nastavení, který je myslím 10.

Petr Z.    19 říjen 2014 20:37
AHOJ LUKAŠI , MUŽU TE POPROSIT ZDA BY JSI MI MOHL NAPSAT VAŠ PLAYLIST? DEKUJU :)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, nemám ho u sebe, tak nevím jestli si to pamatuju...
Adrenalin
Amadeus
Karavana
Princess< br>Zase spíš v noci sama
Gilotina
Černý koně
Adrian
Marilyn
Paganini
Proč
Překvapení< br>Překvapení
Překvapení
Překvapení
...
Všechno psát nebudu ;)

FANS OF METAL    18 říjen 2014 11:54
Doxo vše nejlepší !!!!!!!!!!!
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Děkuju! ;-)

Joska    15 říjen 2014 20:33
DIKY ZA PODANY INFORMACE A BUDU SE TEŠIT DO MYTA!!! :)

Joska    09 říjen 2014 00:11
BEDNY CO VISEJ PO STRANÁCH NAHOŘE SEM POPRVÝ VIDEL NA MALY SKÁLE...TEUŽ TO JE VŠUDE :grin
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Bedny se věší nahoru protože to líp hraje. Kolik decibelů máme dole fakt nevím...

Joska    09 říjen 2014 00:09
oPRAVUJU DOTAZ...KOLIK DECIBELU JE BEDNÁCH KDYŽ HRAJETE, A PROČ SE JEŠTĚ DAVAJ BEDNY NAHORU , TO NESTAČÍ PŘI PODIU?

Joska    01 říjen 2014 21:40
čau doxo
prosim Tě kolik Ti dává zvukař hlučnost na koncert?
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Čau, nevím, co tou "hlučností" myslíš :) Jestli máš na mysli odposlech, tak používám in-ear, máme na podiu svůj odposlechovej pult a pouštím si to tak akorát, abych tomu rozuměl, ale nehluchnul...;)

Honza    23 září 2014 10:38
Vidíš,to mě vůbec nenapadlo :p Sic tam nebude logo Arakainu s Tvým podpisem,což mi beze srandy dodává sílu a jistotu při hraní,ale nevadí :) Díky moc!!!
Doxa komentuje Doxa komentuje:
:grin Tak napiš Tomášovi Havlínovi, on ti tam to logo možná i dá ;)

Honza    20 září 2014 20:05
Ahoj Doxo,mám na Tebe prosbu,nevím si rady.Vyzkoušel jsem už řady paliček,a jako Tvůj nevyléčitelný fanoušek teď používám Tvůj model,porovnával jsem to s paličkami,se kterými jsem hrál dřív,a prostě mi sedí,jsou neuvěřitelně vyvážené,a to je,na co koukám jako první...Problém je ale ten,že bych potřeboval habrové,ale Ty seženu vždy jen u stánku na vašich koncertech,v hudebním obchodě nebo přímo na stránkách balbexu najdu jen hikorové,a ty mi nesedí,je to ten těžký hikor,a hraje se mi s nimi špatně :cry Tak se Tě chci zeptat,jestli nevíš,kde by se dali sehnat ty habrové.. Nevím,jestli mi s tím poradíš,ale děkuji za každou pomoc :)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, je to prostý, objednej si tohle http://www.balbex.cz/cz/product-detail/germa ny-5b/74 . Používám přesně tenhle model, akorát že ho mám z hickory a vybranou váhu 59 gramů ;)

Jiri    04 září 2014 20:02
Inspirace pro bubenickou show

https://www.youtube.com/watch?v=ItZyaOlrb7E

:grin
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Znám, mně to přijde už moc jak cirkus...:)

Karlos    15 srpen 2014 07:33
Ahoj.Řeším problém s "trigger" na kopáku.Mám Roland RT-10K a k němu Alesis dm5.Problém tkví v tom,že mi to nesnímá "double stroke roll".Připojím-li dvojšlapku k padu,pak to lítá jak kulomet,ale ten kopák nereaguje :cry Myslíš že je to tím,že buben je příliš velký(22/20)?Dík za radu.Karlos
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, to bude problém nastavení. Napsal bych ti jak to mám nastavený já, ale mám jinej trigger, Ddrum. Jinak je ještě potřeba ten šlapák přitlumit, alespoň v místě, kde je ten trigger.

Fish    31 červenec 2014 19:51
Zdravím Tě! :-) chtěl bych se tě zeptat.. Jsem bubeník a chci si pořídit něco, abych nemusel mít za hlavou bednu, ze které stejně slyším .. Ty víš :-D ty máš In-ear Sennheiser EW 300 G2, jak to rešíš s klikem? :-) chci něco, abych slyšel kapelu, ale i metronom :-) mohl bys mi prosím poradit, co s tím, případně, jak to máš ty? :-)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, my máme na pódiu celej odposlechovej pult, takže tam mám namíchaný úplně všechno. Dřív jsem měl malej mix, do kterýho jsem měl strčenou odposlechovou cestu, klik a sluchátka na kabel. Něco takovýho se dá pořídit do 15ti stovek ;)

Patrick    25 červenec 2014 15:53
Ahoj Lukaši, chtěl bych se tě zeptat: Jakou školu,etudy na malej bubínek by si mi doporučil?? Mám Tuzara, ale rád bych vyzkoušel i něco jiného. Díky
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, zkus Matt Savage: Rudimental Workshop ;)

Karlos    25 květen 2014 14:52
Ahoj mistře.Všiml jsem si že používáš bubenické rukavice.Nikdy jsem to nezkoušel,ale po včerejším koncertě,kdy mi palička vypálila do prstu díru o nich vážně uvažuji.Zajímá mě jestli nějak zásadně tyto rukavice změní pocit ze hry.Například zda neškrtí zápěstí atp.Dík za odpověď.Karlos
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, používám celoprsťáky Zildjian a je to úplně ok. Radší bych hrál bez nich, ale jelikož se mi dost potí ruce, tak je to pro mě optimální řešení. Cit je úplně v poho, akorát fungujou tak max 10 koncertů. Pak už se ta kůže vyhladí a paličky drží špatně...

eric    25 duben 2014 14:12
Ahoj lukáši ..nechci se ptát na facebooku, ale chtěl bych aby jsi mě odpoveděl, Prosím Tě ...Jak se jmenuje manželka Honzy Toužimského a kde pracuje...je to hodně osobní a diky za odpověd!!!!
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj. Tohle nejsou věci, který se týkaj mě. Zeptej se na to Honzy na FB sám ;)

Roman    15 duben 2014 13:05
Díky, tak jsem ho asi utopil v potu :( .

Roman    13 duben 2014 22:37
Čau Lukáši, jak dlouho Ti vydrží sluchátka Sen..IE-4?
Mám je asi 3 měsíce a levé mi o půlku "ohluchlo". Máš s tím nějakou zkušenost? Vysušení, odbahnění, vyčištění...?
Děkuji Roman
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj,
většinou mi vydrží tak dva roky, pokud je teda nerozkouše pes, což se mi už taky stalo :grin Jinak je to asi individuální, jak moc se kdo potí, to jim asi bude vadit nejvíc. Rozebrat se mi je nepovedlo a myslím, že to ani nejde...

Pavel    12 duben 2014 00:14
DÍKY ŽES MI TO ZNOVA NAPSAL JÁ TO ZAPOMĚL...MĚJ SE!!!!! ;)

Pavel    04 duben 2014 22:03
Ahoj Lukáši
prosím Tě, v klipu Jedna krev na václavaku dělaj show ty dva zvláštní týpci jak ho drží na sebou ...Co to je?
Doxa komentuje Doxa komentuje:
No, už jsme si to sice řekli po koncertě ve Dvoře, ale podle mě tam maj prostě konstrukci protaženou rukávama. Já na to čuměl taky jak puk :)

Radim Š.    17 březen 2014 10:10
Ahoj Lukáši,
ještě jednou díky za super páteční koncert v UO. Bubenická show byla famózní-bravo! Modesty mě velice mile překvapily(na jejich věk velice vyzrálá muzika). Chválím vaše nové CD, je výborné-hlavně zvuk bicích ;) . Rád jsem tě konečně poznal, měj se a zase někdy na viděnou. Radim
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, děkuju! ;)


949
počet příspěvků

EasyBook