Menu Content/Inhalt
Home arrow Guestbook    

Guestbook

Nový příspěvek


Premek    03 prosinec 2008 12:24
Ahoj,mam dotaz:nevis nahodou nakej odkaz(klidne i z YouTube)na nejakou skolu na dvojpedal?uz hraju asi patnact let na jeden pedal a nedavno jsem si poridil dvojpedal,neco uz na to zahraju,ale nevim jak mam spravne cvicit a hlavne co.Predem diky
Doxa komentuje Doxa komentuje:
To fakt nevím, musel bych to hledat stejně jako ty...:) Co a jak správně cvičit se stejně moc okoukat nedá, chce to nějaký vedení... ;) V každým případě se chovej k levý stejně jako k pravý a nohama cvič to, co rukama.

Vlasman    02 prosinec 2008 10:26
Doxa: Nechci do toho kecat, ale na sněhu je nejlepší škodovka 120-ka! 8) :grin
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Říká se to...to bude tím těžším zadkem ;)

Pedros    01 prosinec 2008 20:38
Omyl na tenhle mail: pedros.h@email.cz

Pedros    01 prosinec 2008 20:37
To Doxa: Ještě bych měl jednu takovou pěknou prozbičku, prosím poslal by si mi mp3 Arakain - Dotyky, fakt pěkná písnička ta se povedla. byl bych hrozně rád. Děkuju :) :) :)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Joo, tak to bych nemoh...

Pedros    01 prosinec 2008 20:27
Fakt? tak dík, do toho jdu ;) :) Hurá pro ní. :grin

Pedros    01 prosinec 2008 20:09
Čauvec Doxo, chtěl bych poradit s výběrem nějaký Chiny, jelikož si už nějakou potřebuju konečně pořídit ;) jakej máš názor tuhle od Zildjianu? http://kytary.cz/zildjian-oriental-china-trash/91633/?SE5399 :0:0:1:0 Dík za odpověď,čau.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Čau, dobrej výběr! Mám 20" i 18" a obě super ;)

Michael    01 prosinec 2008 19:58
Tak Doxo co jsi to za firemního hráče, když se k tobě nedostanou informace o činelech, který nosíš na triku? :grin Ty bys to měl vědět jako první, že něco takovýho je...Dělám si srandu já věřim v kvalitu Zildjianu a asi od nich zkusim hajtku, protože potřebuju novou...a časem třeba i něco víc měj se... :)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Sorry, mě spíš zajímaj ty vyšší řady :grin

Bubajz    01 prosinec 2008 19:14
Ahoj Lukáši, chtěl bych se tě zeptat, jaké koupit rezonanční blány, když hrací jsou REMO - PowerStroke 3.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Když Remo, tak stardandně se dávaj průhledný Diplomat nebo Ambassador. Můžeš samozřejmě dát i něco tlustějšího - pak to bude mít víc basů, ale zase zavřenější a kratší zvuk.

Hanz    30 listopad 2008 23:57
Vše, cos napsal o BMW mohu bez výjimky potvrdit. Mám E36 320i a jsem s ním nadmíru spokojenej... mám ho 2 roky a za celou dobu jsem do něj investoval "jen" za benzín, 4 žárovky a výměnu oleje a brzových destiček. Je to naprosto super auto, jen trochu víc žere, proto jsem se rozhodl, že půjdu do 525d nebo 530d, rok 2000 a výš. Mimochodem můj synovec, se kterým hraju v kapele má bicí Sonor a ty se tam vejdou úplně v pohodě celý a ještě si může jeden člověk sednou dozadu, takže s BMW naprostá spokojenost 8) ... máš někde fotky? 328 je skoro raritka, řekl bych
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Tak to Ti závidím, já takový štestí nemám :-( Vždycky koupim auto od někoho, kdo se o to moc nestaral a tak do toho hned něco nasypu. Kromě toho tam mám 17" kola a tím pádem příšerný pražský silnice hodně rychle zacvičí s přední nápravou. Vydrží mi to tak 1-2 roky a pak musím vyměnit čepy. Teď teda musím zaklepat, mám tam Meyle a zatím drží. Fotka je tady ;)

majklí    30 listopad 2008 23:03
Doxa máš tu chybu :roll v odkazech máš Mirek Toužimský :grin chlape to je spíš Jarek ne? ;)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
No vidíš, to sem pěknej osel! :grin Už je to ok. Dík za upozornění ;)

Michaek    29 listopad 2008 20:58
Ahoj Lukáši chci se tě zeptat, co si myslíš o činelech od Zildjianu třídy Planet Z? Já jsem je teďka nedávno objevil a jejich cena je pro mě hodně dostupná...myslíš že je mezi nima velkej rozdíl oproti třeba třídě ZBT? Díky za odpověď :)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, rád bych Ti poradil, ale tyhle činely fakt neznám...

Jimi    28 listopad 2008 22:57
Zdravim tak kdyz uz se bavite o tech BMW tak tady mam taky neco. http://www.fabdirect.com/netimage/web_image_files/bmw-parts- 1847_web_image.jpg :?

Dářa    28 listopad 2008 21:35
Díky moc! Ať se ti daří!

Hanz    27 listopad 2008 22:45
Ahoj Lukáši,
chci se tě zeptat jaký BMW a proč se ti líbí nejvíc, proč máš tyhle skvosty rád a jakýho máš ty sám?
Děkuji ti za odpověď, Honza
Doxa komentuje Doxa komentuje:
No je to docela jednoduchý, do BMW mě navez kamarád. Když jsem si jel pro první, to byla E30 320i, tak jsem měl panickou hrůzu ze zadního náhonu. Pozdějš jsem zjistil, že pravě zadní náhon mě baví o hodně víc než "předohrab". Ono to vychází z jednoduchýho fyzikálního zákonu - když brzdíš, přenáší se váha vozidla na přední nápravu, která má učinější brzdy. Když se rozjíždíš přenáší se váha na zadní nápravu, která auto pohání. Zadní náhon se navíc nemíchá do řízení a taky mám pocit, že i když se chová na suchu neutrálně, "chce" v zatáčkách opravdu zatáčet, což jsem u předchozích aut, který byly spíš nedotáčivý necejtil. Ani v zimě s ním nemám problém - když ustřelí zadek, dám nohu z plynu a okamžitě se rovná podle předku. Kromě toho baworák má prostě sportovního ducha, když si do toho auta sedneš, tak to na tebe okamžitě dejchne ;-) Samozřejmě je pravda, že když postavíš na sníh do kopce auto s předním a zadním náhonem, tak to s tím předním se rozjede snáz, protože má přední nápravu zatíženou víc, narozdíl od BMW který má to má údajně rozložený 50/50.
Momentálně mám E36 328i, což je šestiválec o objemu 2.8l 142kw/280N.m. Další věc která mluví pro BMW - řadovej šestiválec o objemu kolem 3l má nejkultivovanější chod. Vyrovná se tomu motor do "V" až s 12-ti válcema. Tenhle šestiválec má navíc hodně plochou křivkou krouťáku ne nepodobnou motorům s turbem, ačkoliv turbo nemá. Supluje to vanosem, což u BMW proměnlivý časování zdvihu ventilů. Zabírá a neprotestuje už od 1300ot/min. V těhle otáčkách ho samozřejmě jen lechtám ;)
No a závěrem - nenašel jsem jiný auto v týhle cenový relaci, který by mělo zadní náhon a se stejným výkonem jezdilo za takovouhle spotřebu. Navíc i origo díly jsou na to za normální peníz, narozdíl třeba od japonců a korejců...

Dářa    27 listopad 2008 20:01
Děkuji za ten odkaz.Nakonec jsem vybral na přechody Ambassador pískový,snare Evans ST Dry a kopák EVANS BD22EMAD.Myslíš že to může takhle dohromady bejt OK :?
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Myslím, že neexistuje kombinace, která by nefungovala a pokud jo, tak na ní někdo v budoucnu přijde, aby to bylo zase "jiný" ;)
Pískovaný ambassadory mám rád, protože maj teplej zvuk, Evans Dry jde mimo mě, ale někomu se to může líbit, resp. na některym virblu to může bejt optimální. No a Emad je jedna z nejlepších blan, alespoň co se týče výšek. Mam je taky, akorát nepoužívám to tlumení.

Dářa    26 listopad 2008 05:57
Tak to je ostuda :eek

Had    25 listopad 2008 23:13
Dářa asi bude tvrdej hráč na bYcí..... :)

Jura    25 listopad 2008 21:55
Ahoj Lukáši, děkuji Arakainu za povedený koncert v U nad O. Jen tak dál!!!
Měl jsi tam na levém kopáku nalepený papír velikosti A4 a na něm bylo napsané "Ing. František Mareš (důchodce)". Tak jsem se chtěl zeptat, co to bylo za srandičku nebo kdo to vymyslel (asi pod vlivem, že)?.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
To sloupnul někdo z kluků ze židle v Prachaticích, kde jsme hráli v pátek. Já jsem to bohužel zjistil až po koncertě...:)

Dářa    25 listopad 2008 17:06
Doplnění k mému dotazu ;) Mam rád klasický zvuk bycích.Vcelku se mě nelibí zvuk bycích s blánami Pinstripe.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Tos mi toho napsal! :grin Klasickej zvuk muže bejt taky buben s oslí kůží napnutou provazama! ;) Hele nejjednodnodušší je když se podívaš na tyhle stránky http://mujweb.cz/www/freeboard/biblecz.ht m#ref5 (viz blány), tam je totiž najdeš o charakteru zvuku různejch blan úplně všechno ;-) Co se týka značek doporučuju Evans nebo Remo.

Dářa    24 listopad 2008 13:30
Čau Lukáši, mohl by jsi měporadit s výběrem blan.
Mám bicí Yamaha stage custom přechody 10,12,14,kopák22(5let stare)hraji hard/heavy Rock
Je jich tolik že se v tom absolutně neorientuju :cry
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Něco bych ti poradit moh, ale neznám vůbec tvůj vkus. Musíš mi aspoň trochu popsat jakej zvuk se ti líbí ;-)


949
počet příspěvků

EasyBook