Menu Content/Inhalt
Home arrow Guestbook    

Guestbook

Nový příspěvek


Vitis    16 srpen 2010 22:05
Možná se to bude zdát jako chujovina ale má tady někdo zkušenosti s obalama gator?Nechci si objednat kravinu.popřípadě můžete klidně poradit.Díky moc ;)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Já jen s Ritter a to dobrou ;)

cearFalkila    15 srpen 2010 20:32
Hey,Congratulations to the site owner for this marvelous work you’ve done. My name is Arvid.I love you post!
Thanks, Bye.

Jiri Kos    09 srpen 2010 17:41
Vážený pane profesore, mistře.

Přeji Ti k dnešním narozeninám hlavně pevné zdraví, stále dobrý úder a rychlé nohy, spokojenost, štěstí, spokojené fanoušky, lásku a pohlavní svěžest a ať Ti to s Áčkama pořád tak skvěle hraje.

Ahoj, Jiří
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Taky samozřejmě moc děkuju! ;)

PM    09 srpen 2010 13:30
Všechno nejlepší k narozeninám. Ať se Ti vše daří s úsměvem na tváři 8)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Díky moc ;)

Tarkil    02 srpen 2010 19:46
Ahoj Doxo, moc jsem si užil vaše vystoupení na benátské noci. Škoda, že jste nehráli trochu později, ale i tak to bylo super. Hraje vám to jak z praku. Potěšila mě vydaplá palička na začátku Apage satanas, protože už jsem začínal mít pocit, že jsi snad stroj... :grin Ať se vám daří.
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Díky! :)
p.s. S tou paličkou to bylo nacvičený... :grin :grin :grin

Danny    01 srpen 2010 13:15
Čau Doxo. Prosímtě neznáš nějakej shop kde bych sehnal to tryčko Gretsch co míváš na koncertech? Myslím že ho máš i na tve posledním fotu s poznámkou: Neotáčejte se k lidem zády :grin předem dík. Dan
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Bohužel, tyhle trička jsou vyrobený jen pro český firemní hráče a nikde se neprodávaj...

.mtf    26 červenec 2010 15:45
No nezkoušel...
A máš to přichycené na stoličce?
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Jj, přišroubovaný zespoda do sedáku. Dá se to i přes takovej adaptér na tyč, ale tam budou myslím zbytečný ztráty...

.mtf    25 červenec 2010 22:55
Zdar,
prosím tě, zaujala mě jedna věc v tvém vybavení a to Fischer Amps.
K čemu je to dobré a pokud to používáš na židličku, tak by mě zajímalo jestli používáš i sedátko nebo jedš bez něj :grin :grin :grin
Doxa komentuje Doxa komentuje:
To je takový zařízení, který vyzařuje basový frekvence od 200hz dolu. Čili když mám odposlech jen do sluchátek, tak mi tohle nahradí tlak, kterej jsem bez bedny postrádal ;)
p.s. Bez sedáku jsem to nezkoušel, ty jo? :grin

Roman    25 červenec 2010 22:49
Maličkost k paličkám : ....to slečna Závist vstoupila zas do někoho z nás.....

Futurista    23 červenec 2010 22:30
AD R-stick: Pane Rektořík, pokud Vás mohu potěšit, já používal vaše B-STOF, habrové paličky s umělými špičkami, 15/420.A už je to skoro 15 let, co jsem s nimi začal, a nedal jsem na ně dopustit. Dnes už nebubnuju, ale mám jeden omlácený pár pověšený na zdi. A moc se těším, jak si hned vedle pověsím Balbexy od Doxy. Ale proč se takhle rozepisovat??? Někdo je na blondýny, někdo na černovlasý, někdo věří v lásku, někdo v peníze. Není to jedno??? Třeba jste mohl být rychlejší a Doxu si podchytit sám. :-) Hodně zdaru v podnikání. Hlavně, že máme rádi tuhle hudbu. A zaplaťBůh za ní.

Doxa: Neníližpravda???? :-)

R - stick    23 červenec 2010 12:21
CITACE:
Doxa komentuje:
Ahoj, upřímně jsem nějakej takovejhle výpad očekával, jediný co nechápu, je PROČ??
Ty informace jsem samozřejmě převzal z webu balbex.cz. Mám spoustu jiný práce než objíždět svět a zjišťovat v kterých obchodech se paličky Balbex prodávaj a ani to pro mě není důležitý. Důležitý je, že mi padnou do ruky, vyhovuje mi jejich povrch, mám garantovanou hmotnostní odchylku a ty paličky jsou kvalitní.

Ano, toto je skutečně typická reakce, se, kterou se běžně setkávám. Spočívá v tom, že mě přece Balbex dělá perfektní paličky, tak proč bych se měl zabývat tím ostatním. To mě nezajímá, ať se klidně staví na hlavu, ať si klidně lže, ať si dělá co chce, já mám od něj dobré paličky a to ostatní mi je totálně ukradené. Že o sobě tvrdí nesmysly – no a co? Tak to budeme tvrdit taky, ať se s toho stane pravda. Toto je skutečně klasický přístup, srovnatelný s tímto příkladem:

Dejme tomu, že vydáte nové CD, na kterém jste přes půl roku tvrdě dřeli, a již týden po vydání ho někdo ripne a umístí např. na Sféru bubeníků ke stažení. A když budeš po mě chtít, abych to smazal, tak ti jen odpovím: Sorry, to není můj problém, na Sféru si může kdokoliv a cokoliv umístit, obrať se na toho, kdo tam ten link pověsil a vyřiď si to s ním, mě to nezajímá. Jak se na to budeš dívat?

Že máš spoustu důležitější práce, než objíždět obchody po světě chápu – ale na to abys zjistil skutečnost ti stačí dvacet minut u počítače. A můžeš použít link od Křusiho http://www.balbex.cz/cs/site/prodejci.htm (který mi tak mimochodem perfektně nahrál na smeč). Otevři si ho, a pak si otevři nové okno v prohlížeči s tímo linkem: http://www.vater.com/dealers/Distributors.cfm případně ještě http://www.vater.com/dealers/dealers.cfm , kde si proklikej jednotlivé státy. Všechny tři stránky mezi sebou porovnej, a pokud nejsi nevidomý, tak tě ten rozdíl musí doslova praštit do očí. Pro upřesnění ještě dodám, že Vater sice již patří mezi světovou špičku, ale vypracoval se mezi ni až v průběhu minulých deseti let. – a zdaleka to není největší firma. A ještě – máš představu, kolik obchodů s hudebními nástroji je v jednotlivých státech? Např. v ČR jich je kolem 290, v Německu kolem 1200, v USA přes 18000 a v každém větším evropském státu něco mezi 400 – 900 To jsou prosím tvrdá a doložitelná čísla. Konfrontuj si to s tvrzením na stránkách Balbexu, které cituješ.

Položil jsi otázku, proč takový výpad – a na to je jednoduchá odpověď: Proto, že tě považuji za špičkového bubeníka, budujícího si svou image, který nemá zapotřebí si ji poškozovat propagací někoho, kdo není schopen o sobě uvést pravdivé a solidní informace, a který v zájmu co největšího profitu o sobě lže a spoléhá na to, že oblafnout bubeníka, jako jsi ty je až děsivě snadné. Na to mu opravdu stačí udělat ti jen dobré paličky – a zbytek reklamy už zařídíš sám.

V zásadě máš tři možnosti, jak se k tomu postavit: buď mě pošleš do ***** jako debila, co závidí Balbexu, na kterého nemá a jen se ho snaží pomlouvat, nebo se z toho alibisticky vykecáš, (jako drtivá většina ostatních bubeníků), anebo se k tomu postavíš čelem a vyvodíš z toho patřičné důsledky, (a budeš v tomto mít smutné prvenství) . Volba je jen a pouze na tobě. Já tě nechci nijak napadat, nebo ovlivňovat, akorát jsem se pokusil ti trochu otevřít oči. A je mi jedno, co prezentuješ na svých stránkách, nebo ne – je to pouze a jedině tvoje vizitka.

Jinak ti přeji do další činnosti hodně úspěchů a ať ti to bubnuje.

P.S.: pokud se o tomto tématu budeš chtít i nadále bavit, tak pojď na Sféru, ať ti zbytečně nezasírám guestbook.

R - stick Bořivoj Rektořík

Roman    23 červenec 2010 06:12
Samozřejmě "najít"

Roman    23 červenec 2010 06:11
Hele BFLMPSVZ, když už jseš na netu, je velkej problém nají si mapu mhd. Neměl by, co říkáš....... ;)

BFLMPSVZ    21 červenec 2010 18:05
? Dobrej... muzu se zeptat, jak je mozny se dostat tam dolu na zelenej pruh :D
nejaky priblizeni dopravy, nekde z centra/pro me znamejsiho prostredi ? nejede treba nejakej primej autobus.......tramvaji se dostanu tam naroh do Podolí, ale jak pak ?:D
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Tak dopravni poradna fakt nejsem, jezdim tam autem... 8)

Křusi    21 červenec 2010 08:56
sleduj bořku http://balbex.cz/cs/site/prodejci.htm ;)

R - stick    20 červenec 2010 19:29
CITACE Z ÚVODNÍ STRÁNKY:
Včera tj. 8.7.2010 jsme se dohodli s Tomášem Havlínem (fa BALBEX) na vzájemné spolupráci, čímž se stávám jejich firemním hráčem. BALBEX vyrábí paličky od roku 1997. Jejich paličky jsou bubeníky, zejména v Evropě, stále více oblíbené a firma je dodává do více než 500 prodejních míst. Díky náročnému vývoji, inovacím a speciálnímu výrobnímu postupu zejména CNC výrobní lince se firma zařadila mezi nejprogresivnější výrobce bubenických paliček Evropy a právem se zařadila i mezi největší výrobce paliček na světě. Balbex poskytuje kvalitu, dokonalý servis a pro mě je radostí spolupracovat s českou firmou!

Doxo, Doxo … - ty opravdu těmto kecům věříš ??? Já sice chápu, že jsi si vybral novou značku paliček, kterou chceš reprezentovat a nijak tvou volbu nezpochybňuji – ale opravdu máš zapotřebí papouškovat tyto nesmysly? Viděl jsi něco z toho na vlastní oči?? Můžeš mi jmenovat konkrétní inovace? Můžeš mi popsat, čím je jeho servis tak perfektní a převratný? Můžeš mi jmenovat některé krámy třeba v Anglii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Srbsku, Turecku, Kanadě, a obzvláště v USA, kde jsou paličky Balbex k sehnání – když se tedy právem zařadil mezi největší výrobce paliček na světě???

Jestli tomu opravdu věříš a stojíš si za tím, tak to jsi mě hluboce zklamal.
R – stick Bořivoj Rektořík
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj,
upřímně jsem nějakej takovejhle výpad očekával, jediný co nechápu, je PROČ??
Ty informace jsem samozřejmě převzal z webu balbex.cz. Mám spoustu jiný práce než objíždět svět a zjišťovat v kterých obchodech se paličky Balbex prodávaj a ani to pro mě není důležitý. Důležitý je, že mi padnou do ruky, vyhovuje mi jejich povrch, mám garantovanou hmotnostní odchylku a ty paličky jsou kvalitní.
Pro další, kteří by měli s těma informacema problém, jsem ten odstavec udělal kurzivou a uvedl zdroj, takže myslím, že i Ty budeš spokojen ;)

Pářa    20 červenec 2010 13:21
Cau Luke.. co to, ze jsi se dal na Balbexy? To jsou snad nejlamavejsi palicky, ktery jsem kdy v ruce mel (pell wood teda taky) O_o
Jinak na Masters ste si konecne mohli zahrat normalni set a ne jen cajdy s orchestrem.. takze jako vzdy vynikajici :)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, myslím že jsme spolu mluvili o tom, že používáš habr a já hickory. Při prvním testování jsem odehrál jedním párem 3 festy a neměl jsem žádnej problém ;)

Jura    19 červenec 2010 09:27
Díky za zážitek na Hlukfestu v Bolaticích. Ač jsem byl značně ovíněn byl jsi příjemný a usměvavý, ochotný se vyfotit i prohodit pár slov. Jsi důkaz že lidi co opravdu něco umí bývají skromní :) Respect ;)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Dík ;) Já jsem teda taky nebyl úplně ve formě :grin

Michael    18 červenec 2010 21:25
Ahoj Doxa chválim vám koncert na MORu ve Vizovicích, byl to skvělý zážitek vás zase vidět naživo...moc jsem se bavil díky ... ;)
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Díky, nás to taky moc bavilo! ;)

Jen    11 červenec 2010 21:33
Zdravím,
chtěl bych se tě zeptat zda máš zkušenost s dvoušlapkou gibraltar 9611 DD-DB, zda ano tak jaký z ní máš pocit a třeba na jaký styl by si jí doporučil.. díky
Doxa komentuje Doxa komentuje:
Ahoj, měl jsem jí půjčenou jen krátce a je to už dýl.
No, všeobecně je to tak, že šlapky s pevným převodem jsou lehčí a svižnější než řetězový. Ono to zní skvěle, ale má to i svý stinný stránky - tyhle šlapky super kopírujou nohu, ale taky líp přenesou všechny nepřesnosti.
Styl, kterej hraješ není směrodatnej - třeba na Axis hrajou bubeníci všech možnejch stylů, čili není to šlapka jen na něco.


949
počet příspěvků

EasyBook